Menu

Эмотиконы використовувалися ще в XIX столітті

Твітнуть
Эмотиконы использовались еще в XIX веке
Винахід велосипеда?

Цілком можливо, що эмотиконы використовувалися ще в XIX столітті. Так, у розшифровці мови Авраама Лінкольна був виявлений смайл ; ) після примітки «Оплески і сміх».

Екстазі з усмішкою

Навіть наркодилери зробили ставку на смайли: у США таблетки екстазі відомі під назвами White Smiley і Green Smiley.

Патентні війни навколо смайликів

Эмотиконы то і справа стають причиною суперечок між виробниками смартфонів. Наприклад, корпорація Samsung в 2011 році пред'явила позов компанії Apple стосовно патенту на введення смайликів, що дало привід фірмі Varia закликати до суду вже Samsung і RIM для захисту аналогічного права.

Народження мережевих улюбленців

19 вересня 1982 року американський вчений Скотт Фальман на одному з онлайн-форумів запропонував символи :- ) для позначення жарти. Послідовність :- (, навпаки, повинна була супроводжувати зовсім не смішне зміст. Так був придуманий сучасний эмотикон. Майже за 20 років до цієї події художник Харві Болл створив значок смайла - жовтий кружок із двома крапками замість очей і півколом, що означає посмішку.

Азіатські смайли Emoji

Японці використовують горизонтальні эмотиконы - Emoji. Їх не потрібно перевертати, при цьому вони нагадують міміку персонажів аніме і манги. Наприклад, знаки (^_^) призначені для вираження радості, причому конкретно чоловічий, (@_@) передають здивування, а (o_O) - шок.

Эмотиконы использовались еще в XIX веке
Усміхнені солодощі

«Солодкі смайлики» замість мармеладних ведмедиків - в 2011 році компанія Haribo представила свій новий продукт. Тепер будь-хто може придбати банку, що містить 75 «піднімають настрій» смайликів з фруктового мармеладу і лакриці.

Эмотиконы использовались еще в XIX веке
Світовий рекорд

Знову і знову проводяться акції та флешмоби, в яких люди складають смайлики. Останній рекорд був поставлений в лютому 2012 року в Індії. 3737 людей, що зібралися разом, склали усміхнене обличчя, діаметр якого дорівнює 43,5 м.

Перша посмішка

Першим, хто запропонував вживання спеціального друкарського знака, що позначає сміх, був американський письменник Амброз Бірс. У 1912 році він придумав символ ___/!, який, як він вважав, найбільше підходив для відображення посмішки. Проте до його думки ніхто не прислухався, а ідея з часом забувся.

Малювання знаками

З допомогою эмотиконов часто зображують художніх персонажів та історичних персон. Наприклад, послідовність ~(_8^(|) означає Гомера Сімпсона, 8E і (;,;) символізують Ктулху, а €{8<] - Дарта Вейдера із «Зоряних воєн». Смайл C|:-)= відноситься до Чарлі Чапліну, а ~8-) є відображенням Гаррі Поттера. (:/) вказує на Пакмана, а символи:>])( )( ) позначають сніговика.

Таємний код Skype

Хочете здивувати співрозмовників Skype своїми таємними знаннями? Введіть у вікні чату наступні коди для эмотиконов: (headbang), (toivo), (fubar), (mooning), (drunk), (swear) або (poolparty).

|