Menu

Спеціалізований захищений браузер Comodo Dragon

Твітнуть

З допомогою розширень можна перетворити браузер на справжню фортецю. Але велика їх кількість позначається на продуктивності веб-браузера. Існує і готове рішення - браузер, вже включає в себе всі необхідні налаштування безпеки.

Звести до мінімуму ризики, пов'язані з роботою в Інтернеті, і при цьому не встановлювати додаткових плагінів допоможе спеціалізований захищений браузер Comodo Dragon, який можна встановити з CHIP DVD. Цей веб-браузер, який по праву вважається одним з найбільш захищених. Його можна використовувати спеціально для операцій з банківськими сервісами. Він в змозі задовольнити запити навіть самого підозрілого користувача при мінімальному наборі розширень або навіть зовсім без них.

Специализированный защищенный браузер Comodo Dragon

Інтерфейс Comodo Dragon: схожість з Chrome видно неозброєним оком

В цілому, Comodo Dragon не є чимось кардинально новим: він створений на основі Chromium - прабатька цілого сімейства браузерів, найвідомішим з яких, звичайно ж, є Google Chrome. До речі, зовнішніх відмінностей між цими двома додатками не так вже й багато - продукт від Comodo має злегка видозмінений інтерфейс і підтримує імпорт налаштувань, збережених на сервері Google. Реалізована тут і установка тим і доповнень. Загалом, якщо ви донедавна користувалися Google Chrome, перехід на Comodo Dragon для вас буде дуже навіть комфортним. Тим більше, що збережені в браузері Google закладки та паролі безболісно імпортуються в Comodo Dragon при першому ж запуску.

Специализированный защищенный браузер Comodo Dragon

Установка Comodo Dragon: у цьому вікні вам пропонується виставити оптимальні параметри роботи DNS-служб

В процесі установки Comodo Dragon пропонує користувачеві застосувати налаштування адресу DNS-серверів. При бажанні можна залишити штатну, але, якщо ви хочете, щоб можливості браузера були реалізовані повністю, рекомендується вибрати сервіс Comodo Secure DNS. Вибір даної служби означає, що весь трафік буде проходити через сервери компанії Comodo. Вони будуть аналізувати відкриваються сторінки і фільтрувати сайти, здатні завдати шкоди комп'ютеру та інформаційної безпеки користувача. При виявленні такої сторінки Comodo Dragon виведе на екран відповідне попередження, зберігши можливість переходу небезпечної посиланням на розсуд користувача.

В процесі інсталяції Comodo Dragon серед пунктів по зміні налаштувань DNS вам також буде запропонований варіант, що дозволяє підключити перевірку через віддалені сервери Comodo і для інших браузерів. Тобто, якщо вам по душі Firefox, але ви хочете створити додаткову перешкоду на шляху шкідливого ПО з Мережі, ви можете просто запустити установку Comodo Dragon, зазначивши при інсталяції пункт «I would like to use COMODO SecureDNS Servers (with all applications)» і продовжити користуватися улюбленою програмою.

Ще однією важливою особливістю браузера від Comodo є покращена, порівняно з усіма популярними браузерами, обробка протоколу HTTPS і перевірка відкликання сертифіката SSL. Dragon автоматично тестує сайт на предмет можливості підключення по HTTPS дотримується цього протоколу на ресурсах зі змішаним вмістом. Крім іншого, в Comodo Dragon за замовчуванням встановлено заборону на збереження cookies в режимі «інкогніто» - після закриття сесії браузер автоматично видаляє всі файли, тим самим роблячи ще один внесок у скарбничку вашої безпеки.

Специализированный защищенный браузер Comodo Dragon

В Comodo Dragon вже встановлено розширення Web Inspector. З його допомогою можна перевірити підозрілий сайт одним кліком

Як вже було сказано, цей веб-оглядач, як і Chrome, підтримує додавання розширень. За замовчуванням в Dragon вже встановлені плагіни Comodo Site Inspector (за принципом дії аналогічний Dr.Web LinkChecker) і Comodo Page Share Service, за допомогою якого ви можете швидко поділитися цікавою посиланням зі своїми друзями в соціальних мережах.

|