Menu

CRYSTAL дозволяє користувачеві бачити, як захищений комп'ютер

Твітнуть

Нова версія комплексного антивірусного пакету від «Лабораторії Касперського» отримала додаткові функції і активно працює з «хмарними» сховищами.

CRYSTAL дає користувачеві можливість відразу бачити, як захищений комп'ютер: розділи, які вимагають особливої уваги, підсвічуються червоним. Тут же розташовані кнопки для швидкого запуску завдань, що дозволяє управляти роботою окремих модулів прямо з головного вікна.

Крім того, розробники оптимізували код програми - новий CRYSTAL набагато менше впливає на продуктивність ПК при найбільш поширених сценаріїв роботи в Інтернеті, таких як запуск веб-браузерів і інших програм, встановлення програм, перегляд сайтів і т. д. Заслуговує згадки і нова технологія, яка під час роботи ноутбука від батареї знижує навантаження на ресурси комп'ютера, відкладаючи виконання найбільш енерговитратних завдань до підключення зовнішнього живлення.

Резервне копіювання в Dropbox

CRYSTAL позволяет пользователю видеть, как защищен компьютер

В CRYSTAL вбудований менеджер резервного копіювання з використанням локальних дисків, так і онлайн-сховища

CRYSTAL позволяет пользователю видеть, как защищен компьютер

В якості сховища резервних копій можна вибрати сервіс Dropbox, що забезпечить доступ до файлів з будь-якого ПК

Оновлений Kaspersky CRYSTAL включає в себе інструмент для резервного копіювання даних в онлайн-сховище Dropbox. Для його використання потрібно обліковий запис в цьому «хмарному» сервісі. За замовчуванням безкоштовно надається до 2 Гбайт. При створенні завдання по резервному копіюванню (у тому числі за розкладом) можна вибрати категорії файлів (аудіо, відео, зображення тощо) і приміщення для зберігання дублікатів - як на локальному диску, так і в онлайн-сховище. Якщо використовується штатний накопичувач, то програма дає можливість вказати кількість резервних версій. Це дозволяє скасовувати зміни і відновлювати попередні версії документів. Якщо ви захочете отримати файл з минулими змінами, ви зможете отримати саме його.

Відновлювати можна як архів цілком, так і окремі файли. При цьому ваші архівні копії будуть у безпеці: носії, на яких вони зберігаються, пропонується захистити паролем. Кожному сховищу може бути присвоєно окремий пароль. Зручно, що відновити свої дані з резервної копії можна на будь-якому ПК, навіть якщо на ньому не встановлений Kaspersky CRYSTAL. Для цього потрібно просто запустити окрему програму, яка автоматично додається на будь-який знімний носій, зазначений у якості резервного сховища.

Менеджер і синхронізація паролів

CRYSTAL позволяет пользователю видеть, как защищен компьютер

Генератор паролів не тільки допоможе швидко створити складний ключ, але і збереже його у своїй базі

CRYSTAL позволяет пользователю видеть, как защищен компьютер

Kaspersky Crystal дозволяє усунути ушкодження системи після дії вірусів

Менеджер паролів був і в попередній версії пакету, проте в новому CRYSTAL цей інструмент був поліпшений. У ньому з'явилася можливість зберігати паролі в «хмарі» і здійснювати їх синхронізацію з іншими вашими ПК, на яких встановлено такий же антивірусний пакет. Для використання онлайн-бази паролів потрібно спочатку створити обліковий запис на серверах «Лабораторії Касперського». Менеджер паролів підтримує роботу з декількома обліковими записами, тому кожен користувач може мати свою базу паролів.

Імпорт паролів. За допомогою менеджера паролів можна знайти в браузерах незахищені дані доступу і перемістити їх у зашифровану базу.

Особисті нотатки. Пропонується безпечно зберігати не тільки логіни і паролі, але і особисті записи, які містять конфіденційну інформацію: PIN-код від SIM-карт, активаційні коди для і т. д.

Генератор паролів. Є можливість створювати для кожного веб-ресурсу унікальні надійні паролі. При цьому потрібно пам'ятати тільки майстер-пароль: всі інші паролі зберігаються програмою в захищеній базі паролів і їх можна автоматично підставляти при відвідуванні потрібного сайту.

Заповнення реєстраційних форм. Один раз створена в менеджері паролів «візитка» позбавить від необхідності кожного разу заповнювати форми реєстрації - всі дані будуть підставляються в них автоматично.

База паролів в онлайн-сховище. При внесенні будь-яких змін у дані доступу програма автоматично синхронізує їх з онлайн-базою.

|