Menu

iTunes, eBay і пошук Google не завжди кращі варіанти

Твітнуть

iTunes, eBay і Google search є невід'ємними супутниками нашого життя, незважаючи на те що існують причини для зміщення їх з трону.

Так, сервіс iTunes занадто повільний і встановлює багато обмежень, інтерфейс eBay трохи заплутаний, а Google заробляє гроші, продаючи дані користувачів. Деякі не настільки відомі програми і веб-служби не тільки пропонують такий же обсяг можливостей, як і аналоги, але іноді навіть затьмарюють їх. Пошукова машина Startpage, наприклад, відображає добре розсортовані результати пошуку Google, але при цьому не зберігає жодної інформації.

Фільми і популярні телепрограми на ПК, смартфоні і планшеті

IP-телебачення дуже зручно: користувачі можуть приймати кілька ТБ-програм одночасно і за своїм вибором дивитися фільм на телевізорі, футбольний матч на комп'ютері, а кулінарне шоу - на планшеті. Провайдери IPTV, наприклад Onlime, пропонують відмінні програми в HD-якості, проте вони дороги, оскільки припускають відповідні тарифи DSL або кабельного зв'язку і приймачі цифрового телебачення.

iTunes, eBay и поиск Google не всегда лучшие варианты

Сервіс Zoomby.ru нескладний у використанні і дозволяє дивитися телепередачі та фільми навіть без реєстрації - легально і безкоштовно. Але при цьому користувачеві перед фільмом і в процесі перегляду демонструються рекламні ролики. Для трансляції через мережі мобільного зв'язку Zoomby.ru поки ще немає прав, служба також не дозволяє записувати програми.

Відмінним доповненням є мобільний додаток, однак його інтерфейс не можна назвати ідеальним. Потоки в SD-як відтворюються відмінно навіть при використанні 3G-зв'язку.

Альтернатива комерційним IPTV-сервісів.

Документи в Мережі

iTunes, eBay и поиск Google не всегда лучшие варианты

Працювати з документами і таблицями де завгодно, на будь-якому пристрої і навіть в команді - це завдання можна виконати не тільки з допомогою платної служби Microsoft Office 365, але і безкоштовної альтернативи - сервісу «Диск Google» (drive.google.com). Тут однаково легко як створити простий список покупок для членів сім'ї, так і працювати разом з колегами над складною таблицею. Якщо ви користуєтеся браузером Chrome від Google, створюйте і редагуйте документи і в режимі офлайн. «Ціна» безкоштовного сервісу: Google, можливо, переглядає вашу інформацію.

Альтернатива Microsoft Office 365.

Швидкі презентації

iTunes, eBay и поиск Google не всегда лучшие варианты

Найчастіше презентації являють собою нудні послідовності слайдів PowerPoint. Якщо ж працювати з веб-утилітою Prezi (англійською мовою), можна створити більш динамічні демонстрації. Сервіс працює не з окремими аркушами, а з картою, по якій переміщається віртуальна камера. Можна наблизити окремі ділянки для перегляду деталей і проміжних етапів або ж запустити заплановане рух камери. Правда, в презентаціях, створених у безкоштовної версії програми, будуть присутні водяні знаки.

Альтернатива PowerPoint і Keynote.

Онлайн-бібліотека електронних книг

iTunes, eBay и поиск Google не всегда лучшие варианты

Після покупки електронного рідера новоявленим власникам належить ще і придбання літератури в електронному форматі. В деяких випадках користувачі звертаються до піратських сайтів. При цьому вони забувають, що в Мережі існує створений ще в 1994 році легендарний проект «Бібліотека Мошкова», що має статус офіційного електронного ЗМІ. Одне з головних переваг цієї бібліотеки - ретельний контроль за дотриманням авторських прав. Скачавши звідси будь-яку з книг, ви можете бути впевнені, що все легально і закон не порушений.

Альтернатива платних сервісів.

Анонімний веб-пошук

iTunes, eBay и поиск Google не всегда лучшие варианты

Якщо ви хочете користуватися пошуком Google, але не передавати веб-гіганту таку інформацію, як IP-адресу, історія пошуку та викликані сторінки, зверніть свою увагу на метапоисковую машину Startpage. Вона надає результати пошуку в сервісі Google без збереження даних користувача. Розробник Ixquick ще в 2008 році був відзначений європейським знаком конфіденційності EuroPriSe. За бажанням Startpage може перевести виклик сторінок через з'єднання проксі-сервера Ixquick, що дозволяє переглядати результати в анонімному режимі.

Альтернатива Google, Bing і Yahoo!.

Інтернет-радіо зі всього світу

iTunes, eBay и поиск Google не всегда лучшие варианты

Spotify і Rdio - це відмінні служби потокового відтворення музики, призначені в першу чергу для меломанів і стоять своїх грошей, якщо ви хочете слухати довго і якісно. Платформа TuneIn є альтернативою для тих, кому не потрібні конкретні пісні або альбоми, оскільки приймає тисячі радіостанцій зі всього світу в реальному часі.

Безкоштовне мобільний додаток пропонує будильник і таймер засипання. Версія Pro за 40 гривень здатна записувати потоки.

Альтернатива службам Spotify і Rdio.

Нескладна продаж майже будь вживаних речей

iTunes, eBay и поиск Google не всегда лучшие варианты

Незважаючи на те, що сайти eBay і Amazon Marketplace вважаються найбільш популярними порталами для продажу вживаних речей, вони не завжди є найкращим рішенням, оскільки там йдеться про звернення в гроші старих мобільних пристроїв, фільмів, дисків і книг. Перевага сервісу Avito.ru в тому, що користувачі не повинні чекати закінчення багатоденних аукціонів з невідомим результатом. Тут можна створювати дрібні оголошення і продавати свої речі безпосередньо з платформи, навіть без фотографій і детального опису, а також формування складного процесу доставки. Перед продажем електроніки необхідно просто вибрати в списку стан пристрою. Однак даний сервіс цілком орієнтований на російських та СНД-користувачів. Пошукова машина Аvito.ru показує найкращі пропозиції продавців. Таким чином, відразу видно, яку максимальну ціну можна виставити за свій лот. Іншим продавцям тут можна ставити оцінки.

Альтернатива eBay і Amazon Marketplace.

|