Menu

подовжуємо підключення HDMI

Твітнуть

На відміну від кабелів LAN дроту для HDMI не бувають довшим за 15 метрів. На допомогу тут прийде подовжувач.

удлиняем подключение HDMI

1) Використовуємо подовжувач HDMI. Такий подовжувач, наприклад HD0005 від LogiLink (близько 1000 руб./250 грн. на ebay.com), може передавати HDMI-сигнал через LAN-кабель довжиною до 30 метрів. Проте із-за високої швидкості передачі даних йому потрібні два таких кабелю.

удлиняем подключение HDMI

2) Підключаємо адаптер. Підключіть адаптер з написом «Sender» до порту HDMI пристрої-джерела (наприклад, ноутбука або програвача Blu-ray). З'єднайте Ethernet-роз'єм «DDC» і «TMDS» адаптера з однойменними портами адаптера «Receiver» і вставити у пристрій-адресат.

удлиняем подключение HDMI

3) Передаємо сигнал HDMI по бездротовій мережі. HDMI-кабель Belkin Screencast AV4 (близько 12 000 руб./3000 грн.) позбавить від необхідності мати пристрої-джерела - наприклад, програвач Blu-ray, ТВ-ресивер і ігрову консоль - поруч з телевізором або проектором і дозволить поставити їх в зручне місце. Він передає зображення у форматі Full HD і об'ємний звук з радіозв'язку в приймач телевізора. При цьому він приймає сигнали від інфрачервоних пультів ДУ і направляє їх до пристроїв-джерел. Аудіо - та відеотехніка можуть знаходитися на відстані до 30 метрів і навіть в іншій кімнаті. Під час наших тестів це прекрасно працювало навіть через залізобетонну стіну.

|