Menu

Nokia закриває сервіс Ovi Share

Компанія Nokia вирішила призупинити роботу сервісу Ovi Share після 30 травня 2012 року.
Nokia закрывает сервис Ovi Share
Сервіс Ovi Share припиняє існування

Компанія обіцяє всім користувачам можливість зберегти необхідний контент. Тим, хто використовує Ovi Share, необхідно завантажити свій контент до 30 червня 2012 року - до моменту, коли веб-сервіс перестане функціонувати і стане недоступним.

Починаючи з 5 березня, користувачі Ovi Share будуть отримувати повідомлення по електронній пошті, а також через повідомлення на головній сторінці share.ovi.com, про необхідність завантажити свій контент. Також, з 5 березня буде неможливо зареєструватися на сервісі. Починаючи з 13 березня, стануть неможливими будь-які будь-які завантаження на сервіс.

Завантажити необхідну інформацію можна одним архівом або по частинах, якщо бібліотека велика, а швидкість інтернет-з'єднання залишає бажати кращого.

За повідомленням Nokia, припинення роботи сервісу Ovi Share - це бізнес рішення, яке дозволить сконцентруватися на основних сервісах Nokia. У центрі переглянутої стратегії знаходиться новий підрозділ Location & Commerce, засноване в червні 2011 року, а також геолокаційні сервіси, такі як Nokia Drive, Nokia Maps і Nokia Transport.

|