Menu

Що і як продає Windows Store?

Спеціально для своєї нової операційної системи компанія Microsoft представила також і онлайн-магазин Windows Store.
Что и как продает Windows Store?
Магазин додатків Microsoft

Новий сервіс дозволяє знаходити, купувати і встановлювати додатки буквально в два кліка. Користувачам не доводиться шукати потрібні програми в інтернеті і купувати їх на неперевірених ресурсах. У Windows Store можна побачити технічні вимоги до кожного з додатком, його рейтинг і відгуки тих, хто вже встиг встановити його на свій комп'ютер.

Користувачі демонстраційної версії Windows 8 Consumer Preview вже мають можливість ознайомитися з новим онлайн-магазином. Кнопку магазину можна знайти в меню Start, на ній зображений пакет для покупок.

Всі програми в Windows Store розділені за категоріями: ігри, соціальні, розваги, фото, музика та відео, книги і посилання, новини та погода, харчування, шопінг, подорожі, фінанси, продуктивність, інструменти, безпека. Для кожної категорії можна сортувати список доступних додатків за ціною (безкоштовно, з пробної версії, платні), і за іншими критеріями: найбільш обговорювані, високий рейтинг, новинки, найнижчої ціни до високої і навпаки.

Кожну програму користувачі можуть оцінювати «зірочками», і поряд з кожною категорією розміщена іконка, натиснувши на яку, можна ознайомитися зі списком тільки тих, які отримали найвищу оцінку - п'ять зірок. Крім того, поруч із кожною категорією доступні спеціальні іконки, за допомогою яких можна побачити список безкоштовних програм і платних, які завантажують найчастіше.

Також користувачі отримали можливість ознайомитися з набором додатків, які були попередньо встановлені разом з системою, і почитати про них. Крім того, можна дізнатися більше про восьми додатках, які перемогли в першому змаганні додатків для Windows 8.

Для кожної програми, крім ціни, рейтингу і скріншотів наводиться також докладний опис. Користувачі мають можливість дізнатися про системні вимоги і прочитати угода користувача на вкладці подробиць.

Крім того, можна побачити оцінки інших користувачів і ознайомитися з їх аргументацією оцінок на вкладці «Огляди». Також наведені аргументи можна оцінювати - чи були вони корисні особисто вам.

Через Store можна отримувати останні оновлення - вони будуть відображатися у вигляді посилання у правому верхньому куті з цифрою, яка позначає кількість доступних оновлень. Після того як користувач натискає посилання, залишається тільки вибрати програми, які слід оновити, і натиснути на кнопку «Встановити».

В даний час всі програми, які можна знайти в Windows Store в Windows 8 Consumer Preview, безкоштовні. Користувачі можуть безперешкодно встановлювати їх і відчувати.

|