Menu

Видеокоммуникация в HD: тепер це можливо

Компанії Polycom Inc і Ericsson на минулому тижні в Барселоні Всесвітньому мобільному конгресі продемонстрували рішення, яке дозволяє операторам запропонувати підприємствам будь-якої величини доступний і сумісний відеосервіс високої чіткості (VaaS), а також уніфіковані послуги зв'язку.
Видеокоммуникация в HD: теперь это возможно
Формування мережевого співтовариства - новий проект Ericsson, в рамках якого було розроблено рішення для VaaS

Нове рішення візуальної зв'язку для провайдерів буде ґрунтуватися на архітектурі IP Multimedia Subsystem (IMS) від Ericsson, підтримувати передачу відео контенту високої чіткості, використовуючи кінцеві точки для передачі відео і голоси RealPresence(TM) і RealPresence(TM) Platform від Polycom, що представляють собою комплексний набір програмного забезпечення для організації відеозв'язку.

Система IMS від Ericsson дозволяє операторам використовувати єдине ядро для організації відеозв'язку, передачі голосу по технології Voice over LTE (VoLTE), послуг на базі Rich Communication Suite (RCS) і модернізації мереж фіксованого доступу. Нова система Ericsson Media Resource System дає операторам по всьому світу можливість організувати безпечне високоякісну відеоконференцзв'язок з високим дозволом і стереозвуком повного діапазону. Мобільні медіа-шлюзи Ericsson можна модернізувати, включити в них функцію Media Resource System, і тим самим знизити експлуатаційні витрати операторів. Крім того, використаний у платформі Polycom RealPresence унікальний підхід, заснований на відкритих стандартах, забезпечує можливості взаємодії з сотнями додатків уніфікованих комунікацій, додатків для бізнесу і соціальних мереж, поєднуючи всі комунікації на підприємстві.

Комплексна пропозиція на основі хмарної технології дасть операторам можливість представити своїм клієнтам нові послуги, так і розширити асортимент вже існуючих сервісів за рахунок зручних, надійних і масштабованих пропозицій VaaS для різних пристроїв. Крім іншого, рішення включає в себе Business Communication Suite - технологію Ericsson для уніфікованих комунікацій, з якою оператори зможуть виходити на нові ринки, збільшити прибутковість з кожного абонента і підвищити конкурентоспроможність. За доступну щомісячну плату малі, середні та великі підприємства отримають доступ до надійним і якісним послуг відеоконференцзв'язку високої чіткості, що надаються для будь-яких типів пристроїв, включаючи смартфони і планшети співробітників поза роботи/дому, ноутбуки, настільні ПК, конференц-зали і системи з ефектом присутності.

«Сьогоднішнє оголошення - ще один крок до втілення нашої мрії - зробити відеодзвінок загальнодоступною. Слідуючи оголошеної в січні стратегії в сфері хмарних технологій, компанія Polycom рада почати співпрацю з Ericsson, визнаним світовим лідером в області технологій і засобів зв'язку, що дозволить надати провайдерам послуг стандартизовані і здатні до взаємодії рішення. Це, у свою чергу, дає їм можливість запропонувати своїм клієнтам надзвичайно зручні та економічні рішення відеоконференцзв'язку», - заявив Гері Тесту (Gary Testa), віце-президент компанії Polycom за хмарним технологій та послуг для провайдерів. «В цьому році ми представляємо спільно розроблену технологію в першу чергу для провайдерів послуг мобільного зв'язку, які зможуть переконатися в тому, що вона сприятиме зміцненню їх бізнесу, залучати нових клієнтів, створювати нові джерела доходів, забезпечуючи своїх абонентів можливостями відео високого дозволу з хмари».

Випробування спільного рішення почнуться в середині 2012 року, а на широкий ринок воно надійде до кінця 2012 р.

|