Menu

SAY.TV запустила функцію видеоаватара

Телевізійна соціальна мережа SAY.TV презентувала нову функцію відео - видеоаватар. Тепер кожен зареєстрований користувач замість традиційного фотоаватара може записувати відеоповідомлення тривалістю до хвилини.
SAY.TV запустила функцию видеоаватара
SAY.TV - це телевізійна соціальна мережа, яка об'єднує інтернет-користувачів і телебачення
SAY.TV запустила функцию видеоаватара
SAY.TV - це телевізійна соціальна мережа, яка об'єднує інтернет-користувачів і телебачення « »

Функція видеоаватара для соціальних мереж була презентована вперше - в Україні і в світі. SAY.TV дозволяє записати видеоаватар безпосередньо з веб камери. При оновленні видеоаватара, попереднє відеозвернення автоматично потрапляє в папку «видеоаватары» на сторінці користувача в розділі «відео».

«Нам приємно бути піонером і представити інтернет-користувачем нові можливості, які вони можуть знайти тільки на SAY.TV. Видеоаватар - спосіб стати ближче, простіше і цікавіше як для своїх друзів, так і для редакторів телепрограм» - відзначає Олексій Семенов, креативний продюсер SAY.TV

Серед інших відеосервісів на SAY.TV представлені: відеоблог, відеопошта (з можливістю відправляти відеоповідомлення на зовнішні поштові сервери), відчути і відеокоментарі.

SAY.TV - це телевізійна соціальна мережа, яка об'єднує інтернет-користувачів і телебачення. Завдяки технології виведення інтернет-користувачів в прямий ефір, будь-який користувач SAY.TV може стати учасником зареєстрованої програми та вийти в ефір через мережу SAY.TV, перебуваючи в будь-якій точці світу.

|