Menu

Ericsson інспектує мережа «Київстар»

Мережа «Київстар» демонструє високу якість і продуктивність послуг зв'язку, що відповідає міжнародним стандартам роботи стільникових мереж. Такі результати показало дослідження, проведене компанією Ericsson в 4 кварталі 2011 року.
Ericsson инспектирует сеть «Киевстар»
Мережа «Київстар» - серед кращих у світі за якістю послуг

Компанія Ericsson щорічно проводить дослідження роботи мереж в 5 регіонах (Європа, Близький Схід, Африка, Азія і Тихоокеанський регіон, Латинська Америка, Північна Америка). В 4 кварталі 2011 року компанія провела міжнародний незалежний аудит ключових показників продуктивності Network Quality Benchmarking GSM Radio Network Report 2011, Q4 серед 79 операторів світу, мережі яких побудовані з використанням обладнання компанії Ericsson і які дали свою згоду на оприлюднення результатів.

Якість мобільного зв'язку вимірюється багатьма показниками, зокрема: частка голосових дзвінків з високою якістю передачі голосу, частка обривів дзвінків, легкість дозвону, у тому числі з різних місць і при високому навантаженні на мережу, наявність шумів під час розмови, середня швидкість передачі даних від базової станції до клієнтського обладнання за технологією EDGE і т. д.

Показники продуктивності та якості за результатами дослідження компанії Ericsson, за яким мережа «Київстар» входить до 25% найкращих мереж світу:

  • Частка голосових дзвінків з високою якістю передачі голосу (Good Speech Quality) - понад 96%.
  • Частка обривів дзвінків : - менше ніж 1 раз в 330 хвилин.
  • Середня швидкість передачі даних від базової станції до клієнтського обладнання за технологією EDGE - приблизно 135 Кбіт/с.
  • Обсяг трафіку пакетних даних зростає приблизно на 5% щомісяця.
|