Menu

Як знімали ролик про в'язниці Нулькатрас (відео)

1 березня в телеефірі країни з'явився новий екшн-ролик від DJUICE у підтримку тарифного плану «5+0», який пропонує абонентам спілкуватися по унікальній формулі: 0 копійок - вартість хвилини дзвінка на номери DJUICE, 5 копійок - вартість хвилини дзвінка на всі інші напрямки.

Как снимали ролик о тюрьме Нулькатрас (видео)

DJUICE пропонує спілкування за межами Нулькатраса

Дія відео відбувається в жахливій в'язниці Нулькатрас, де ув повинні дорого платити за спілкування із зовнішнім світом. Але DJUICE руйнує це замкнуте коло і пропонує вихід - тарифний план «5+0».

Для зйомок ролика були побудовані масштабні декорації в кращих голлівудських традиціях. Знімальній групі довелося працювати в нелегких умовах, адже зйомки відео проходили в період сильних морозів. Однак загальне прагнення зробити суперролик тримало всіх в тонусі і в кінцевому підсумку подолало природні перешкоди. Над роликом працювала австрійська команда - режисер Марк Калантар і оператор Томас Киеннаст, відомі глядачам як автори попереднього ролика для тарифу «5+0».

Бренд-менеджер торгової марки DJUICE Олександра Пасічник: «Найскладнішим в процесі було знайти підходящу локацію. Адже існуючі в'язниці не дозволяють проводити зйомки в їхніх приміщеннях. Тому ми вирішили побудувати все з нуля. І після цього завдяки унікальному режисерові і професійній команді якісно зробили роботу. Що стосується самого тарифу «5+0» - це дуже вигідну пропозицію, тому новим креативом ми ще раз хочемо підкреслити його переваги».

За умовами тарифного плану «5+0» встановлено спеціальний тариф 0 коп./хв. на вихідні дзвінки на номери DJUICE, а кількість хвилин для розмов необмежено. Крім того, абоненту щодня нараховується 100 хвилин для дзвінків на номери «Київстар» і 30 хвилин для дзвінків на номери інших мереж мобільного та фіксованого зв'язку України за спеціальним тарифом, а також 5 Мб безкоштовного GPRS-трафіку для вільного доступу до мережі Інтернет.

Тарифні хвилини і мегабайти надаються в рахунок абонентної плати. Списання кожної хвилини, що надається в рамках щоденного обсягу тарифних хвилин, відбувається в першу секунду кожної хвилини розмови. Термін дії тарифних мегабайт і тарифних хвилин - до кінця доби, протягом якого вони були нараховані. Перевірити залишок тарифних хвилин і тарифних мегабайт можна за допомогою USSD запиту *112 #.

Абоненти DJUICE та « Київстар » можуть змінити свій тарифний план на новий «5+0», зателефонувавши за коротким номером 477 * 4 або в системі самообслуговування «Мій DJUICE».

|