Menu

Мобільний додаток для кулінарії

Твітнуть

«Гурман+» (iOS, Android). Додаток допоможе приготувати дуже смачну страву з чого завгодно, що є вдома в холодильнику - потрібно лише вказати у списку наявні інгредієнти. Програма повністю локалізовано, однак меню і пошук за рецептами не дуже зручні.

Gourmet Food (iOS). Мобільний додаток містить більше 450 карток з рецептами від відомого шеф-кухаря групи ресторанів Нью-Йорка. В них ви познайомитеся зі способами приготування, різними видами делікатесів і відповідним етикетом. Програма на англійській мові.

Fromage (iOS) Це своєрідний мобільний каталог з інформацією з більш ніж 650 видів сиру і описами їх смаків. Вартість - близько 26 гривень.

«Скажи Родзинки» (Android). Додаток є гарним довідником по сирах, у якому опис видів сиру супроводжується фотографіями. Програма англійською мовою і розповсюджується безкоштовно.

«Італійська кухня» (Android). Додаток містить 30 рецептів (в платній версії - більше 200) італійської кухні з ілюстраціями. У програмі є «Помічник», який підбере з наявних продуктів потрібне блюдо, і таймер, щоб стежити за часом приготування.

«Какао - кулінарні рецепти» (Android). Це красивий і зручний збірник, що містить рецепти напоїв з шоколаду, серед яких класичний гарячий, по-мексиканськи, з ромом, кремовий шоколад та інші.

«Кава 333 рецепту» (Android). Ця програма - не тільки чудовий довідник з різних видів кави, але і збірник рецептів приготування цього ароматного напою.

|