Menu

Спеціальний тариф для власників смартфонів

Оператор мобільного зв'язку « МТС Україна » оголошує про запуск спеціального тарифу «Смартфон», призначеного для власників «розумних» телефонів.
Специальный тариф для владельцев смартфонов
Власники смартфонів отримають спецтариф від МТС

Запуск тарифу «Смартфон» став відповіддю МТС на нові запити ринку: в мережі оператора стрімко зростає кількість смартфонів і інших пристроїв, орієнтованих на роботу в інтернеті. Особливістю тарифу «Смартфон» є відсутність будь-яких обмежень на мобільний інтернет за технологією EDGE/GPRS).

У рамках тарифу «Смартфон», абонентам щомісяця пропонуються пакети 1000 хвилин дзвінків всередині мережі, а також за 1000 SMS та MMS для відправлення на номери абонентів МТС. Дзвінки на інші мережі та понад пакет стоять по 0,75 грн./хв, абонплата становить 99 грн. в місяць. Всі тарифи вказані з ПДВ, без ПФ. Тариф пропонується на контрактній основі.

Згідно статистиці «МТС Україна», до середини лютого 2012 року в мережі компанії налічувалося понад 2,2 млн. смартфонів, з яких 260 тис. працюють під управлінням ОС Android; 150 тис. - на базі iOS; 140 тис. - на базі bada і 80 тис. - на Windows Mobile.

|