Menu

Дзвінки без плати за з'єднання для ділових людей

«Київстар Бізнес» надає новим клієнтам тарифного плану « Необмежений Легкий +» вигідну перевага - акційну можливість спілкуватися без плати за з'єднання на постійній основі.

Звонки без платы за соединение для деловых людей

Дзвінки без плати за з'єднання - для клієнтів «Київстар Бізнес»

В акції можуть взяти участь клієнти, які здійснять нове підключення або переходу на тарифний план з передплаченої форми обслуговування в період з 1 березня по 31 липня 2012 року.

«Київстар Бізнес» починає акцію «Без плати за з'єднання для абонентів тарифного плану « Необмежений Легкий +», яка дозволяє клієнтам спілкуватися більш економно, не сплачуючи за з'єднання при здійсненні дзвінків.

Взяти участь в акції можуть контрактні некорпоративні абоненти та клієнти сегменту малих, середніх і великих підприємств, які з 1 березня по 31 липня 2012 року підключають новий номер на тарифний план « Необмежений Легкий +», або мігрують з передплаченої форми обслуговування на умови цього тарифу. Умови акції - дзвінки без ПЗЗ на даному тарифному плані - будуть діяти на постійній основі.

Пропозиція дозволяє дзвонити на всі напрямки в межах України - на номери абонентів мобільного і фіксованого зв'язку всіх операторів - без плати за з'єднання. Акція підключається автоматично і безкоштовно.

«Необмежений Легкий +» - це тариф-конструктор, який можна формувати самостійно. Він містить основну складову в 3 000 нетарифікованих хвилин щомісяця для дзвінків на всі напрямки в межах України та змінну складову - додаткові пакети послуг на місяць, які клієнти вибирають самостійно в залежності від своїх бізнес-потреб.

|