Menu

Де знаходяться наші дані? В основному - в США

Где находятся наши данные? В основном — в США
Найбільші дата-центри

Факти про дата-центрах:

  • Оціночне число серверів Google - 1 000 000
  • Частка світового енергоспоживання дата-центрами - 1,3% (США - 2%)
  • Енергоспоживання дата-центрів Google - 260 мегават (200 000 багатоквартирних будинків
  • Загальна кількість дата-центрів у світі - 500 000

Інформація про дата-центрах неохоче розкривається компаніями, тому їх реальна кількість може бути більшою.

Где находятся наши данные? В основном — в США

eBay - Феникс (США). Новітній дата-центр eBay - модульного типу: його сервери знаходяться в спеціальних контейнерах. За рахунок цього центр можна швидко ввести в експлуатацію і розширювати при необхідності.

Twitter - Солт-Лейк-сіті (США). Заміна орендованих серверів у власному дата-центрі відбувається важко: Twitter в штаті Юта бореться з дірявим дахом і незадовільним електропостачанням.

Где находятся наши данные? В основном — в США

Apple - Мейден (США). Тут знаходиться один з найбільших «i-центрів»: будівля за мільярд доларів займає площу 46 000 м2 і продовжує розширюватися, щоб підтримувати сервіс iCloud.

Amazon - Сан-Паулу (Бразилія). Всесвітньо відомий онлайновий магазин є першопрохідцем в Південній Америці. Дата-центр побудований тут, щоб зробити канали передачі даних коротше, а з'єднання - швидше.

Где находятся наши данные? В основном — в США

Facebook - Лулео (Швеція). Будівництво першого дата-центру Facebook в Європі повинне бути завершене до 2014 року. Оскільки він знаходиться на Полярному колі, у нього є перевага - природне охолодження.

Где находятся наши данные? В основном — в США

Google - Хаміна (Фінляндія). Центр обробки даних Google у Фінляндії використовує для охолодження води з Балтійського моря. Таким чином знижується споживання енергії та не витрачається прісна вода.

Где находятся наши данные? В основном — в США

Microsoft - Дублін (Ірландія). Найбільший центр обробки даних Microsoft за межами США використовує для охолодження повітря навколишнього середовища. Це більш екологічно, ніж застосування штучного охолодження.

У битві за швидко зростаючий азіатський ринок багато компаній починають будувати дата-центри на Сході, особливо в економічно розвинених регіонах, таких як Гонконг і Сінгапур.

|