Menu

Як «подружити» FineReader з мережевим БФП

Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ

Це ті самі великі (або не дуже) копіри-принтери-сканери, які стоять де-небудь в офісі і підключені до офісної локальної мережі. До них за роздруківками або, навпаки, з паперовими документами - відсканувати або зняти копію - бігають всі співробітники. Але якщо персональний сканер або МФУ, підключений безпосередньо до комп'ютера користувача, легко управляється прямо з інтерфейсу FineReader'а, то як бути з мережевими, які ніби як окремо, «десь там»? Як швидко і ефективно працювати з мережевим МФУ в парі з OCR-програмою, в якості сканера документів? Про це і розповість ця стаття.

ABBYY HotFolder

Отже, як же зробити так, щоб, поки ви повертаєтеся до свого робочого місця від «місця дислокації» МФУ у вашому офісі, відскановані документи не тільки потрапили в FineReader, але і були розпізнані й перетворилися на потрібні вам редаговані формати, наприклад, doc або xls?

Для початку ви повинні переконатися, що підключення МФУ «знає вас особисто і вміє зберігати ваші документи у вашу персональну папку, в мережі або у вас на комп'ютері, і ви знаєте, де ця папка знаходиться. Якщо ви не в курсі, на цей рахунок вас легко проконсультує IT-служба компанії.

Далі запускаємо ABBYY HotFolder (Меню «Пуск › програми ABBYY FineReader 11 › ABBYY HotFolder») і за 4 нескладних кроку налаштовуємо його на обробку що надходять від МФУ зображень.Переваги..........................

 • Швидко: МФУ з автоподатчиком забезпечують високу швидкість сканування
 • Ще швидше: поки ви повернулися на місце, документи вже розпізнані
 • Автоматизує і спрощує виконання повторюваних рутинних завдань по роботі з документами
 • П'ять хвилин налаштування полегшують роботу на місяці й роки вперед

Крок 1. Створюємо нову задачу (кнопка «Нова задача»). У вікні називаємо нашу задачу, наприклад, «MFP», і вибираємо «Повторювати запуск на панелі зліва. Праворуч вибираємо «Раз на хвилину»:

Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ

Крок 2. Зі списку «Кроки» вибираємо «Відкрити файл з папки» і налаштовуємо опції кроку на панелі праворуч наступним чином:

Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ

В «Папка» вказуємо шлях до вашої МФУ-папці, куди пристрій складає відскановані вами документи. У «Оброблені зображення» краще вибрати «Перемістити в папку» і вказати яку-небудь окрему папку для тимчасового зберігання сканів оброблених документів, на випадок, якщо вони вам знадобляться повторно, але при цьому щоб вони не захаращували основну папку.

Крок 3. Клікаємо на «Аналіз і розпізнавання» зліва. Налаштовуємо так:

Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ

Переконайтеся, що у списку автоматично визначаються мов присутні всі мови, з якими виробите, і немає зайвих. При необхідності відредагуйте список (клікнувши «Вибір мови» в випадаючому списку).

Крок 4. Натискаємо «Зберегти» зліва і вибираємо необхідний сценарій збереження розпізнаних документів:

Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ

Наприклад, виберемо «Зберегти документ» - це просте збереження в папку на вашому комп'ютері або в локальній мережі. Налаштовуємо у вікні праворуч, вибравши бажаний формат розпізнаних файлів і куди їх зберігати:

Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ

Зберігати результати розпізнавання одних і тих же документів можна одночасно в різних форматах, наприклад у форматах Word і Excel. Використовуйте кнопку «Більше кроків збереження» справа внизу.

Всі! Натискаємо Ок для збереження і запуску нашої задачі.

Тепер інтерфейс ABBYY HotFolder можна закрити. Програма залишиться занедбаною (в системному треї), і створена нами завдання кожну хвилину буде «оглядати» вашу МФУ-папки на предмет появи там нових файлів. Як тільки знайде - обробить. Таким чином, коли б ви не пішли до МФУ відсканувати чергову порцію документів, HotFolder одразу ж розпізнає і збереже їх в потрібному редагованому форматі або навіть відразу декількох. Ви можете навіть не встигнути за цей час повернутися на робоче місце

Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ

Корисні поради

 • Для деяких документів може знадобитися вручну підправити результати роботи автоматичного аналізу форматування, або, наприклад, встановити вручну «екзотичний» мова розпізнавання. Щоб заново повністю не перераспознавать такі документи, на кроці збереження додатково збережіть всі розпізнається в форматі документа FineReader, який можна буде відкрити в інтерфейсі ABBYY FineReader швидко і внести необхідні зміни:
  Как «подружить» FineReader с сетевым МФУ
 • Якщо вам потрібно реалізувати кілька різних сценаріїв обробки для різних документів - є два варіанти. А) Скануйте такі документи в різні формати зображень - наприклад, в jpeg, tiff, pdf і налаштуйте окремі завдання на кожний з них («Тип файлів» на Кроці 2). Б) Попросіть адміністратора створити для вас кілька папок для сканування МФУ і налаштуйте окремі завдання на кожну з цих папок.
 •  

  Описані можливості доступні у версії ABBYY FineReader 11 Corporate Edition.

  Запитати випробувальну версію

  |