Menu

Мережеві довідники для гурманів

Набагато більше про те чи іншому блюді можуть розповісти тематичні ресурси, присвячені певним продуктам. Адже істинного цінителя цікавить не тільки тонкий смак, але і все, що з ним пов'язано.

У цьому огляді CHIP проведе невелику екскурсію по цікавим ресурсів, на яких можна почерпнути багато цікавої та корисної інформації про різних вишуканих продуктах - починаючи з історії їх виникнення, традицій вирощування і приготування складових і закінчуючи незвичайними рецептами і тонкощами сервірування.

Сетевые справочники для гурманов

Любителям риби

Сайт: vceoribe.ucoz.ru

В історії Русі обіди з рибними стравами завжди вражали уяву гостей. Тому ми почнемо саме з ресурсу «Все про рибу». Головною родзинкою цього сайту є те, що його автори ретельно збирали інформацію із старовинних книг, монастирських рецептів, літописів і бабусиних кухонних секретів. Сервіс можна назвати унікальним довідником з російської рибної кулінарії. Тут ви знайдете детальну інформацію про рибі і морепродуктах, а також різні рецепти приготування. Дивно, але інформації про такому «гурманском» продукт, як ікра, тут майже немає: в розділі «Ікра» є лише один рецепт страви з ікри щуки.

Сетевые справочники для гурманов

Рецепти ковбас

Сайт: kolbasiy.ru

Ковбаси і різні копченості сьогодні можна знайти в супермаркетах і спеціалізованих магазинах. Однак, щоб отримати максимум задоволення від цих делікатесних продуктів, краще приготувати їх самостійно.

Про те, як це зробити, починаючи з технології вирощування поросят, оброблення м'яса і закінчуючи кращими рецептами різних м'ясних страв, розповість сайт «Домашні ковбаси». Тут є детальна інформація про категорії м'яса, його склад, а також про те, як його обробляти і зберігати. В допомогу гурманам-ентузіастам на сайті є окремий розділ з інформацією про домашніх коптильнях (звичайно, для заміського будинку).

У світі сиру Сайти: cblpbl.ru, cheesemania.ru, ilovecheese.com

Одним з улюблених ласощів у гурманів завжди був сир. Дізнатися все про це продукт можна на сайті cblpbl.ru, де інформація класифікована по країнам, типів і молоку. Тут доступно написано про те, як виготовляти сир і які страви можуть бути приготовані з нього.

Ще один ресурс, «Сирна країна» (cheesemania.ru), - це широка добірка інформації про сири, у тому числі збірник рецептів супів, салатів та страв швидкого приготування. Є і спеціальний розділ, присвячений сиру і вина. Ті, хто не відчуває складнощів з англійською мовою, можуть заглянути на англомовний сайт любителів сиру (ilovecheese.com).

Сетевые справочники для гурманов
Стародавнє блюдо майя і ацтеків Сайти: shokolad.ee, shokosea.ru

За багато століть до відкриття Америки Колумбом індійці навчилися використовувати боби какао для приготування напою, що бадьорить. Сьогодні заморське ласощі - шоколад - готують у безлічі варіантів з широкою гамою тонких смакових відтінків. Однак багато що залежить від якості та місця вирощування какао-бобів, а також виробника кінцевого продукту. Шанувальникам високоякісного шоколаду буде цікавий елегантний ресурс «Шоколад.ее» (shokolad.ee). Його розробники чесно зізнаються, що обожнюють шоколад і готові поділитися з читачами своєю пристрастю. Тут можна знайти величезну кількість оглядів шоколаду різних виробників і марок з описами смакових якостей і складу. До кожної плитки додаються фотографії обгортки і самого продукту в розломлених вигляді. Є також розділи «Історія» і «Шоколад і здоров'я».

Інший ресурс, «Шоколадне море» (shokosea.ru), занурить своїх читачів у світ різноманітних рецептів страв з шоколаду, десертів, напоїв та випічки. Сайт відразу запропонує «Випадковий рецепт», а якщо зайти в розділ рецептів, то можна здивуватися зібраної тут колекції фантастичних страв з використанням шоколаду. Також є розділ з книгами про шоколад і навіть кіно.

Тільки свіжі та натуральні продукти

Щоб приготувати страву з вишуканим смаком, необхідні відповідні продукти: вирощені в екологічно чистих умовах, свіжі, без консервантів та хімічних барвників. «Зелені» магазини, які торгують екопродуктами, - світовий тренд, який набирає обертів і у нас. А так як фермерські продукти не підлягають тривалому зберіганню і поставляються фактично «під замовлення», торгівля ними активно розвивається саме в Інтернеті. В якості прикладу можна навести великі ресурси «Міські ковбої» і «Сільська їжа», де покупець може вибрати безліч продуктів, вирощених з дотриманням жорстких екологічних вимог. У пошуках аналогічних компаній в Мережі рекомендуємо звертати увагу на організацію доставки продуктів, щоб мати справу тільки зі свіжими товарами.

 

|