Menu

Користувачам піратського контенту будуть блокувати ПК

Комісія з крадіжки американської інтелектуальної власності опублікувала 84-сторінкову доповідь, де серед заходів по боротьбі з Інтернет-піратством пропонується встановлювати на комп'ютери кінцевих користувачів шкідливе ПЗ, яке при виявленні факту скачування користувачем піратського контенту буде блокувати ПК.

 

Пользователям пиратского контента будут блокировать ПК

І розблокує його тільки після того, як користувач звернутися у відповідні органи і не визнає свого піратства, а також доведе це.

Все це дійсно дуже нагадує механізм дії SMS здирників, змушує задатися питанням, чи дійсно на війні всі засоби хороші, і, як припускають закордонні журналісти, Конгрес США не буде навіть розглядати пропозиції Комісії з крадіжки американської інтелектуальної власності - на щастя, організація не є державною. Також в якості заспокійливої заходи слід згадати, що президент США Барак Обама вже не раз виступав проти жорстких ініціатив по боротьбі з піратством: наприклад, під час обговорення в Конгресі антипіратських законопроектів SOPA і PIPA торік і вже в цьому, - під час слухань щодо законопроекту CISPA. Будемо сподіватися, що і у випадку з установкою maleware від Комісії Обама, якщо до того дійде, знову займе неоднозначну позицію і скористається своїм правом вето.

|