Menu

Як Internet Explorer спрощує подорожі

Фахівці Microsoft продовжують доводити, що браузер може бути здатним на більше, і в цьому переконуються і керівники українських сайтів. Полегшити вибір маршруту туристичної поїздки можна вже зараз, якщо за допомогою Internet Explorer 10 зайти на інтернет-портал Doroga.UA.

Как Internet Explorer упрощает путешествия
Цей веб ресурс - відомий серед українських автомандрівників путівник по нашій країні. Його онлайн-карту автомобільних доріг України щодня download близько 2500 унікальних відвідувачів, які щомісяця створюють і зберігають до 200 нових маршрутів власних турпоїздок. І щоб скоротити час їх планування, фахівці Microsoft і сайту Doroga.UA створили спеціальний режим відображення карти. З його допомогою користувачі можуть одночасно побачити всі цікаві туристам об'єкти: готелі, пам'ятки, ресторани і т.д. Це дозволить побачити їх взаиморасположение і вибрати оптимальний варіант. Наприклад, на карті можна показати всі готелі певного міста і вибрати ту, яка розташована біля цікавих історичних пам'ятників або має найбільшу кількість кафе і ресторанів поблизу.

Фахівці Microsoft і Doroga. UA ще й оптимізували цей путівник українського автотуриста. Тепер розрахунок маршруту також бере до уваги розташування цікавих для мандрівників об'єктів в межах населених пунктів і самостійно прокладає до них дорогу. Крім того, розробники в маршрутизаторі кілька покращений інтерфейс, а саме - додали можливість швидко переносити пункти подорожі з початку на кінець і навпаки. Це полегшило роботу зі складними маршрутами, в яких багато проміжних точок. Фахівці також усунули і деякі інші дрібні недоліки і помилки.

|