Menu

Дзвінки за кордон будуть дешевше

Оператор мобільного зв'язку « МТС Україна » оголошує про розширення «Доступна закордон» на Закарпатської, Чернівецької та Волинської області.
Звонки за границу будут дешевле
МТС майже в 150 разів знизила вартість дзвінків за кордон для абонентів Закарпаття, Буковини і Волині

Абоненти тарифного пакету «Супер МТС без плати за з'єднання 0-50» тепер можуть телефонувати рідним і близьким за кордон всього за 15 коп./хв. в рамках послуги «Доступна закордон». Послуга діє на дзвінки абонентам стаціонарних операторів Росії, Грузії, Туреччини, Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини, Італії, Чехії, Іспанії, Німеччини, Португалії, Франції, Греції, США і Канади. Дзвонити на номери мобільних операторів цих країн абоненти ТП «Супер МТС без плати за з'єднання 0-50» можуть всього за 75 коп./хвил.

Порівняно з іншими тарифами, вартість дзвінків на деякі зарубіжні напрями впала майже в 150 разів. Так, наприклад, вартість дзвінків у США і Канаду становить 22 грн./хв., а з послугою «Доступна закордон» - всього 15 коп./хвил.

Щоб підключити послугу «Доступна закордон», потрібно набрати комбінацію *101*600#. Активація безкоштовна і відбудеться протягом доби. Новим абонентам, які підключилися після 1 березня 2012 року, послуга буде активована автоматично. Послугу «Доступна закордон» можуть підключити абоненти тарифу Супер МТС без плати за з'єднання 0-50», які знаходяться на території Волинської, Закарпатської та Чернівецької областей.

|