Menu

Cisco передала дані зі швидкістю 100 Гбіт/с на відстані в 3.000 км без регенерації сигналів

Компанія Cisco продемонструвала можливість передачі даних зі швидкістю 100 мегабіт в секунду на відстань більш 3.000 км без дорогого раманівського оптичного посилення і регенерації сигналів.
Cisco передала данные со скоростью 100 Гбит/с на расстоянии в 3.000 км без регенерации сигналов
Компанія Cisco продемонструвала можливість передачі даних зі швидкістю 100 мегабіт в секунду на відстань більш 3.000 км

Такі результати були досягнуті за допомогою технології Cisco Ultra Long-Haul Coherent 100G DWDM (100-гігабітна технологія з когерентного спектральним ущільненням по довжині хвилі). За словами фахівців з Cisco, альтернативні рішення, доступні на сьогоднішньому ринку, здатні забезпечити передачу даних без раманівського посилення в кращому разі на відстань вдвічі менше. 

Позбавившись від необхідності в рамановском посилення, регенерації сигналів і компенсації розсіювання, оператори можуть впроваджувати послуги 100G поверх існуючих інфраструктур, спочатку призначених для технології 10G. Крім того, таке рішення підвищує захищеність інвестицій і спрощує процеси модернізації мереж. Раніше технологія Cisco Ultra Long-Haul Coherent 100G DWDM пройшла успішні випробування у низки операторів (наприклад, у компанії US Signal), а також в декількох дослідницьких мережах. Здійснена компанією Cisco передача даних зі швидкістю 100 мегабіт в секунду на відстань більш 3.000 км без раманівського оптичного посилення і регенерації сигналів підтверджена європейським випробувальним центром EANTC (European Advanced Network Test Center).

Оптичне рішення Cisco продемонструвало також здатність передавати дані на швидкості до 400 Гбіт/с, а в майбутньому - і на терабитных швидкостях. Таким чином, демонстрація нової технології відкриває дорогу для майбутнього переходу до швидкості 400 Гбіт/с, а потім і до швидкості 1 Тбіт/с за допомогою тієї ж самої передової технології обробки сигналів, яка з'явилася в Cisco в 2010 році після придбання компанії CoreOptics. Мережі, відповідні вимогам 100-гігабітної технології, зможуть переходити до більш високих швидкостей без шкоди для існуючого трафіку. 

За даними, опублікованими компанією Cisco в "Індексі розвитку візуальних мережевих технологій на 2010-2015 роки" (Cisco Visual Networking Index Forecast, 2010-2015), до 2015 року світовий обсяг інтернет-трафіку збільшиться більш ніж у чотири рази до рівня в 767 эксабайт (тобто три чверті зеттабайта). Це на 100 эксабайт більше обсягу, прогнозованого на 2013 рік, і в 10 разів більше всього обсягу трафіку, переданого в мережах IP NGN в 2008 році. 

|