Menu

Як заощадити на “ Домашньому інтернеті" від "Київстар"

У листопаді 2011 року «Київстар» запропонував клієнтам «Домашнього Інтернету» партнерську програму - обмін бонусів на знижки в мережі супермаркетів «Фокстрот. Техніка для дому». За три місяці дії програми скористатися її перевагами змогли більше 6 тисяч клієнтів інтернету, які обміняли бонуси на 600 тисяч гривень знижок.
Как сэкономить на "Домашнем интернете" от "Киевстар"
Клієнти «Домашнього Інтернету» «Київстар» змогли заощадити більше півмільйона гривень завдяки партнерській програмі

«Київстар» надає послугу широкосмугового доступу до мережі інтернет за технологією FTTB «Домашній Інтернет» - жителям 135 міст України. Оператор пропонує клієнтам високу швидкість з'єднання з тарифами від 55 гривень в місяць.

Партнерська програма для клієнтів «Домашнього Інтернету» від «Київстар» стартувала в листопаді 2011 року. За її умовами користувачі інтернету від « Київстар » можуть отримувати знижки в магазинах побутової техніки та електроніки в обмін на бонуси, нараховані за оплату абонентської плати. Першим партнером програми стала мережа супермаркетів «Фокстрот. Техніка для дому». За перші три місяці дії програми її перевагами змогли скористатися понад 6 тисяч клієнтів.

За умовами програми кожні 50 бонусів, які нараховуються абоненту на особистий рахунок, клієнт може обміняти на знижки для купівлі побутової техніки та електроніки. Розмір знижки - 100 гривень з кожної 1000 гривень покупки в магазинах « Фокстрот. Техніка для дому». Таким чином, за три місяці клієнти «Домашнього Інтернету» отримали можливість скористатися знижкою на суму понад 600 тисяч гривень.

Провідний спеціаліст з партнерськими програмами компанії «Фокстрот. Техніка для дому» Юлія Примак:

«В мережі побутової техніки та електроніки «Фокстрот. Техніка для дому» діє програма лояльності «Програми Комфорту», на базі якої періодично проводяться маркетингові активності з партнерами програми, цими пропозиціями в середньому користуються близько 5% постійних покупців. Тому компанія активно розвиває співробітництво у цьому напрямку. Відмітною особливістю нашого співробітництва з «Київстар» є те, що ми стали першим партнером нової програми для абонентів послуги « Домашній Інтернет». Ця пропозиція є унікальним у своєму роді, «Київстар» для нас - єдиний телеком-партнер в напрямку партнерських програм».

Менеджер по програмах лояльності «Київстар» Наталія Лепле:

«У середньому щомісяця до партнерської програми приєднується дві тисячі клієнтів «Домашнього Інтернету». Вони активно змінюють бонуси на знижки, що дає їм можливість робити вигідні покупки в магазинах нашого партнера. Це унікальна пропозиція, яка вперше введено для користувачів фіксованого інтернету. Найближчим часом ми плануємо розширювати і вдосконалювати партнерську програму з тим, щоб вона була ще більш зручним для наших клієнтів».

|