Menu

bada - чемпіон мобільного Інтернету

«МТС Україна » оголошує статистику користування популярними послугами серед користувачів смартфонів з «новими» операційними системами - Android, iOS і bada.
bada - чемпион мобильного Интернета
МТС підраховує статистику використання моильных платформ

Згідно статистиці «МТС Україна», до середини лютого 2012 року в мережі компанії налічувалося понад 2,2 млн. смартфонів, з яких понад 600 тисяч - термінали на нових операційних системах (ОС) - Android, iOS, bada.

Найбільше зростання показали сматрфоны на базі Android - порівняно з кінцем літа 2011 року їх кількість в мережі МТС збільшилася вдвічі. На сьогоднішній день ТОП-4 «нових» ОС серед користувачів сматрфонов в мережі оператора виглядає наступним чином:

  • Android - 260 тис. шт. (зростання на 100%)
  • iOS - 150 тис. шт. (зростання на 25%)
  • bada - 140 тис. шт. (зростання на 30%)
  • Windows Mobile - 80 тис. шт. (0%)

Користувачі ОС bada несподівано стали чемпіонами за використання послуги передачі даних за технологією EDGE/GPRS. Один власник bada-пристрої в середньому завантажує більше 150 МБ мобільного трафіку в місяць. На другому і третьому місцях - користувачі Androidс майже 140 МБ і iOS з 130 МБ відповідно. Пристрої на базі Windows Mobile виявилися менш «ненажерливими», споживаючи близько 50 МБ трафіку щомісяця. Подібне співвідношення зберігається і в користуванні послугами для здешевлення інтернет-доступу - «Гипер.NET» і пакетами інтернет-трафіку.

А от найбільш відданими любителями SMS є користувачі апаратів Android. Щомісяця вони відправляють у середньому 270 повідомлень, на 40 SMS обігнавши минулорічних чемпіонів - власників «яблучних» пристроїв. Третє і четверте місця у відправці SMS зі смартфонів належать абонентам, що користуються терміналами на платформах bada - 220 шт. і Windows Mobile - 190 шт.

Незважаючи на лідерство в області SMS-відправлення любителі ОС від Google поступаються користувачам iOS щодо відправки MMS. Замикають «велику четвірку» власники bada і Windows Mobile, що повністю повторює торішній рейтинг.

Послуга «Безлімітний інтернет з Opera Mini на день» найбільш популярна у користувачів Android. Практично на одному рівні з ними йдуть користувачі, які віддають перевагу iOS, і Windows Mobile, а трохи позаду - прихильники ОС bada.

|