Menu

МТС відкрила безкоштовні курси з поводження зі смартфонами

Оператор мобільного зв'язку « МТС Україна» відкрила безкоштовні курси для абонентів, на яких всі бажаючі можуть отримати базові і розширені навички використання мобільного інтернету і мобільних технологій.

МТС открыла бесплатные курсы по обращению со смартфонами
Перше заняття Мобільного академії МТС пройшло 24 лютого у флагманському центрі обслуговування абонентів МТС у Києві, на вул. Хрещатик, 15. Вступне заняття на тему «Що вміє ваш смартфон» відбулося у форматі практичного семінару. Слухачі академії отримали не тільки корисну інформацію, але і можливість потренуватися у використанні основних функцій смартфонів: налаштувати мобільний інтернет і Wi-Fi-доступ, скачати програму, знайти найкоротший шлях додому з допомогою навігаційного програми.

Майстер-класи на найактуальніші теми будуть проходити регулярно, в останню неділю місяця, в 15:00 у салоні МТС в Київському Пасажі. Наступний майстер-клас відбудеться 31 березня. Надалі «Мобільна академія» відкриє свої двері в інших містах України.

«Сьогодні в мережі МТС Україна» налічується близько трьох з половиною мільйонів смартфонів. І їх кількість постійно зростає - все більше наших абонентів воліють «розумні» телефони звичайним «звонилкам». Незважаючи на зростаючу популярність смартфонів, люди продовжують використовувати мобільні пристрої в основному для дзвінків, ігноруючи потенціал своїх дорогих трубок. Хто-то просто не знає всіх можливостей свого телефону, у кого щось не виходить налаштувати необхідні сервіси, а хтось думає, що користуватися мобільним інтернетом дорого. В «Мобільного академії» ми хочемо розвіяти всі сумніви і упередження, показати і розповісти абонентам, як без шкоди для гаманця зробити смартфон надійним помічником у будь-якій сфері життя, будь то здоров'я, сім'я, робота, освіта або сімейний бюджет», - зазначила Вікторія Рубан, начальник відділу зв'язків з громадськістю «МТС Україна».

Теми наступних занять вибрали самі абоненти, голосуючи за найбільш потрібну тему на популярних інтернет-ресурси і в соціальних мережах. Серед них «Карта автомобіліста в телефоні», «Як стежити за своїм здоров'ям з допомогою смартфона», «Чому електронна пошта дешевше паперової», «Освіта в телефоні» і «Спілкування з рідними і близькими через інтернет».

|