Menu

Секретний пароль допоможе відновити SIM-мапу

Оператор мобільного зв'язку « МТС Україна повідомляє про запуск нової послуги - присвоєння пароля «Персонального помічника» при першому зверненні абонентам call-центр оператора.
Секретный пароль поможет восстановить SIM-карту
Став абонентом МТС? Отримай секретний пароль!

Всім новим абонентам передоплаченого зв'язку МТС, у яких раніше не було пароля «Персонального помічника», автоматично присвоюється такий пароль при першому зверненні за номером 111. Пароль також надсилається абоненту за допомогою SMS.

Кожен такий пароль складається з чотирьох випадковим чином згенерованих чисел і дозволяє абоненту, в першу чергу, заощадити час при зверненні в call-центр. Він використовується в якості ідентифікатора при отриманні детальної фінансової інформації за своїм номером, відновлення PUK-коду, а також у разі заміни втраченої або украденої SIM-карти. Раніше для отримання конфіденційної інформації за своїм номером абонентам доводилося відповідати на цілий ряд додаткових запитань від оператора контакт-центру.

Абонент завжди може змінити свій пароль в голосовому меню «Блокування вашого номера та загальні питання з мобільного зв'язку».

Відновлення SIM-карти за допомогою Пароля персонального помічника»

Вже кілька років абоненти МТС передплати можуть користуватися спрощеною процедурою відновлення SIM-карти у разі її втрати. Для цього необхідно з будь-якого іншого телефону МТС зателефонувати на номер 111, в голосовому меню вибрати пункт 7, потім розділ «Блокування номера і заміна SIM-карти», після чого ввести номер втраченої SIM-карти, який потрібно заблокувати, і там же вказати пароль по введеному номеру. Далі система автоматично перемикає на оператора, абоненту залишається лише назвати паспортні дані людини, який буде забирати дублікат загубленої карти у салоні-магазині МТС.

Якщо під рукою немає мобільного телефону за номером МТС, можна зателефонувати з міського телефону на номер 044 240 0000, і в голосового меню вибрати пункти 2, 7, потім розділ «Блокування номера і заміна SIM-карти».

Послуга « Персональний помічник»

Абоненти МТС Україна», зателефонувавши за номером 111, отримують доступ до послуги «Персональний помічник». За допомогою цієї послуги можна дізнаватися про тарифи, програми лояльності, сервіси оператора, стан рахунку й т.д.

За статистикою, в 2011 р. кожен абонент МТС зателефонував на номер 111 сім разів: п'ять разів абонент знайшов інформацію в голосовому меню IVR, і двічі обслужив оператор, при цьому один раз питання було вирішене за 30 секунд. Така ефективність роботи са11-центру дозволила збільшити задоволеність абонентів обслуговуванням на 6%.

|