Menu

«Київстар» знижує ціни на свої інтернет-пакети

«Київстар» робить ще більш доступною вартість двох популярних пакетів мобільного інтернету - «Мобільний Інтернет XL» і «Вільний Інтернет нічний».

«Киевстар» снижает цены на свои интернет-пакеты
З 20 лютого 2013 року більш ніж на 60% - з 49,00 грн до 19,00 грн - знижується щомісячна абонплата за користування тарифним пропозицією «Вільний Інтернет Нічний». Пакунок надає 5 000 Мб трафіку в місяць для користування ним з 12 ночі до 8 ранку. Цей пакет стане в нагоді тим користувачам, які хочуть вночі завантажувати цифровий контент на свій мобільний ПК, користуватися соціальними мережами або просто серфіть в інтернеті.

Також з 20 лютого стає більш доступним пакет «Мобільний Інтернет XL»: щоденна абонентська плата за користування послугою становить 6 грн (замість 7 грн), а вартість 1 Мб трафіку - всього 1 копійку. Зручним для абонента є те, що абонентська плата буде стягуватися тільки в дні користування сервісом. Така послуга знадобиться тоді, коли немає можливості користування стаціонарним інтернетом, а потреба мати доступ до мережі все одно є.

Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково стягується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

|