Menu

Рахунок на life:) тепер можна поповнити без участі користувача

Мобільний оператор life:) представляє унікальну для українського ринку послугу - «Автоплатеж при низькому балансі», за допомогою якої абоненти можуть здійснювати безготівкове поповнення мобільного рахунку в автоматичному режимі.

Счет на life:) теперь можно пополнить без участия пользователя
Оператор мобільного зв'язку life:) став першим оператором на українському ринку, який надає своїм абонентам можливість безготівкового поповнення мобільного рахунку в автоматичному режимі за допомогою послуги «Автоплатеж при низькому балансі». Послуга доступна для кожного абонента, що зареєструвалися в платіжних системах Portmone або EasyPay. Після реєстрації клієнт отримує можливість підключити «Автоплатеж при низькому балансі» не тільки для себе, а й для п'яти своїх близьких.

Основною перевагою цієї послуги є автоматичне поповнення рахунку при досягненні позначеного абонентом ліміту коштів на мобільному рахунку. Наприклад, якщо у користувача активовано автоматичне поповнення при залишку рахунку в 3 грн і менше, то при його досягненні система автоматично поповнює рахунок на заздалегідь зазначену абонентом суму (наприклад, на 10 гривень). Платіж за допомогою послуги «Автоплатеж при низькому балансі» здійснюється в режимі реального часу. Про зарахування коштів на свій мобільний рахунок абонент дізнається з SMS. Послуга є безкоштовною і доступна цілодобово.

Реєстрація на «Portmone.com» здійснюється за безкоштовним номером 4012 з мобільного телефону або на сайті системи www.portmone.com.ua, або ж на «EasyPay» - на сайті www.easypay.ua. Для входу в меню активації досить набрати комбінацію: *115# кнопка виклику, і слідувати інструкціям меню.

|