Menu

Google оновлює пошук по картинкам

У пошуку Google по картинкам в найближчі кілька днів буде реалізований новий користувальницький інтерфейс, повідомляється в офіційному блозі Інтернет-гіганта. Нововведення покликане зробити пошук зображень більш швидким, більш наочним і більш зручним, а також знизити навантаження на сайти-джерела.

 

Google обновляет поиск по картинкам

Новий інтерфейс передбачає, що результати пошуку по картинкам будуть виводиться на горизонтальної панелі. При цьому, перше і далі - поточне зображення будуть демонструватися крупно (у повному обсязі), але не відкриватися на фоні сайту-источнника, як це відбувається зараз. Інші результати пошукової видачі повинні бути показані у вигляді "превью" зверху і знизу. Переміщатися між картинками можна буде навіть без мишки - за допомогою стрілок на клавіатурі.

Як і в даний час, поруч з обраним зображенням в новому інтерфейсі буде відображатись інформація про джерело картинці і його дозвіл. Крім того, тут тепер з ’ явиться назва зображення на сторінці джерела і ряд кнопок для переходу на сторінку зображення, перегляду в повному розмірі (зараз це посилання), отримання додаткових відомостей про зображення. Домен, на якому розміщено зображення, стане кликабельним. Зазначимо, що готуються в Google нововведення наближають пошук по картинкам з ПК до його планшетний версії.

|