Menu

Міні-комп'ютер за $35 - Raspberry Pi обзавівся власним магазином ЗА

В Глобальній Мережі відкрився Інтернет-магазин для одноплатного комп'ютера Raspberry Pi. Новий ресурс отримав назву Pi Store.

 

Мини-компьютер за $35 - Raspberry Pi обзавелся собственным магазином ПО

Одноплатний комп'ютер Raspberry Pi був представлений приблизно в цей же час лише рік тому і тоді виробники заявляли, що оцінюють новинку мінімум в $25. У продаж 25-доларова версія Raspberry Pi, на жаль, не надійшла - замість неї вийшла модель за $35 з великим кількість мегабайт оперативної пам'яті. Однак і $35 здалися покупцям по всьому світу прийнятною ціною, і пристрій швидко стало популярним: перші партії були розкуплені в рекордні терміни, а отримали довгоочікуваний прилад enthusiasts почали знаходити йому все нові сфери застосування. Зрештою, для Rasberry Pi з'явилася навіть власна ОС під назвою Raspbian. Тепер заробив і магазин додатків під неї.

На момент написання замітки в Інтернет-магазині Pi Store присутні 25 програм, розділених по п'яти категоріях: "Ігри", "Програми", "Навчання", "Інструменти для розробників" і "Медіа". Деякі з них поширюються на платній основі, але більшість - безкоштовні.

Отримати доступ до Pi Store можна або через веб, або за допомогою клієнта в ОС Raspbian.

|