Menu

Facebook монетизує фотосервіс Instagram

Чутки про те, що адміністрація того чи іншого популярного Інтернет-сервісу, скоро винайде новий спосіб отримання доходу з користувачів, з'являються постійно. Соцмережа Facebook і придбаний їй фотосервіс Instagram, зрозуміло, не є винятком.

 

Facebook монетизирует фотосервис Instagram

Між тим, віце президент Facebook по глобальному маркетингу Керолін Еверсон (Carolyn Everson) днями підтвердила, що відносно Instagram монетизація точно відбудеться. За її словами, зараз існують безліч брендів, які використовують Instagram для взаємодії зі споживачами. Так що вироблення стратегії монетизації фотосервісу видається їй необхідністю.

На жаль, Еверсон поки не обмовилася, яким чином в Facebook планують монетизувати Instgaram, але, швидше за все, йдеться про появу на сервісі нової реклами. Будемо сподіватися, що це не суттєво ускладнить роботу користувачів. Про терміни проведення в життя нового проекту Еверсон також змовчала.

Додаток для роботи з Instagram (створення фотографій і обмін ними, накладення на знімки різних фільтрів) з'явилося в жовтні 2010 року і тоді призначалася лише для мобільних пристроїв Apple. В кінці 2011-го додаток було визнано кращим для iPhone, а в квітні з'явилася Андроїд-редакція програми. Через тиждень компанія, що розробляє Instagram, була придбана Facebook за 1 млрд доларів. При цьому, глава соцмережі Мак Цукерберг відзначав, що сервіс продовжить діяти багато в чому незалежно.

|