Menu

У магазинах з ’ явилися картки life:) nano-SIM

Перша партія nano-SIM-карти від life:) вже є у вільному доступі. Тепер абоненти оператора мають можливість обміняти звичайні SIM-карти на nano-SIM у всіх центрах обслуговування абонентів Києва, Одеси, Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Львова та Криму.

В магазинах появились карточки life:) nano-SIM
Перша партія nano-SIM карт life:) з кодами 063 0, 1 063, 063 2 і 093 3 вже доступна для обміну в центрах обслуговування оператора. Обмін відбувається згідно зі стандартною процедурою, при оплаті 10 грн 62 коп.

Офіційно затверджені розміри nano-SIM: довжина - 12,3 мм, ширина - 8,8 мм, а товщина - 0,67 мм. Таким чином, nano-SIM надає значні переваги розробникам мобільних пристроїв, звільняючи додаткове місце для інших деталей мобільного телефону, таких як: додаткова картка пам'яті або батарея.

Директор з маркетингу life:) Денис Захаренко зазначив: «Шанувальників iPhone5 в нашій країні стає все більше і більше, у зв'язку з чим ми прагнемо задовольнити їх потреби і забезпечити їм вільне спілкування, де б вони не знаходилися. Ми раді, що абоненти life:) зможуть відчути всі переваги мобільного зв'язку з iPhone5».

|