Menu

Як перенести дані з номери life:) на новий смартфон

Мобільний оператор life:) пропонує своїм абонентам новий мобільний додаток life:) Архів. З його допомогою можна зручно і швидко перенести важливі дані на новий смартфон, не боячись втратити інформацію.

Как перенести данные с номера life:) на новый смартфон
Додаток life:) Архів дозволяє зберегти дані телефонної книги, календаря, завдань, нотаток, SMS та закладки браузера, і в разі втрати даних або купівлі смартфона, швидко відновити їх на новому пристрої. Для цього необхідно зберегти інформацію з телефону згідно з інструкцією на сайті http://sync.life.com.ua, встановити додаток life:) Архів на новий смартфон і відновити дані.

Після збереження даних за допомогою програми life:) Архів їх можна редагувати через web інтерфейс http://sync.life.com.ua. А ті абоненти, які користуються одночасно кількома телефонами, отримують зручну можливість синхронізації, щоб мати в кожному телефоні однакові контакти, події календаря, закладки браузера, завдання та нотатки.

Додаток life:) Архів можна встановити:

  • З Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.life.archive)
  • З Apple AppStore (https://itunes.apple.com/ua/app/life-arhiv/id566053018)
  • Або за посиланням в SMS, яку можна отримати, набравши код *123*44#

 

Список підтримуваних даних залежить від конкретної моделі телефону, детальна інформація доступна на сайті www.life.com.ua і на сайті сервісу за адресою http://sync.life.com.ua

|