Menu

Порталу bigmir)net виповнилося 12 років

10 листопада 2012 року одному з найбільших порталів України bigmir)net виповнюється 12 років. Сьогодні bigmir)net - це 17 інформаційних розділів і сервісів, серед яких Ivona, M Port, Фінанси, Техно, а також Рейтинг Сайтів, Пошта і Погода.

Порталу bigmir)net исполнилось 12 лет

bigmir)net був запущений в 2000 році і став одним з найбільших інформаційних порталів українського Інтернету. Сьогодні його аудиторія становить більше 2 мільйонів користувачів в місяць (real users), які переглядають більше 51 млн. сторінок на місяць. З вересня 2012 року bigmir)net увійшов до складу холдингу United Online Ventures, що дозволило йому об'єднати свої ресурси з великими гравцями ринку, такими як i.ua і tochka.net.

«В інформаційному потоці, який з більшою інтенсивністю обрушується на користувача, bigmir)net зміг завоювати увагу і інтерес користувачів і продовжує нарощувати інтернет аудиторію з року в рік. Команда порталу робить те, що їм подобається і робить це добре. Вітаю колег з двенадцатилетием», - коментує подію Дмитро Лисицький, директор холдингу United Online Ventures, в який входить портал bigmir)net.

|