Menu

Cisco: «Роль мобільних пристроїв у світі зростає»

Минулого тижня компанія Cisco провела конференцію з мережевих технологій Cisco Expo 2012. В рамках конференції відбувся круглий стіл «Новий підхід до еволюції коштів корпоративних комунікацій і спільної роботи».

Cisco: «Роль мобильных устройств в мире растет»
В рамках круглого столу обговорювалися тенденції в сучасній і світової корпоративних середовищах, питання змін в мережевий політиці компаній, нові явища в секторі цифрових технологій на виробництві та багато іншого.

На думку фахівців Cisco, в корпоративному секторі, так і в світі в цілому, зараз спостерігається зростання ролі мобільний пристроїв: смартфонів, комп'ютерів і планшетних комп'ютерів. Прагнення до максимальної мобільності - це одна з найголовніших сучасних світових тенденцій, переломний момент, що тягне за собою глобальні зміни самого підходу до роботи і спілкування.

Ще одна з тенденцій - підвищення потреби клієнтів в видеоуслугах. Згідно із прогнозом компанії, до 2016 року у всьому світі очікується багаторазовий зростання попиту на пристрої з підтримкою відео. Більше того, до 2016 році людина взагалі не буде уявляти собі, як жити без мобільних пристроїв.

Зміни підходу до використання цифрових технологій в роботі торкнулися не тільки засобів мобільного зв'язку, але і ринку контактних центрів. Зараз, після розвитку соціальних мереж та інтернет-сервісів, багато контактні центри на власному досвіді усвідомлюють, що не використовуючи у своїй роботі інтернет-сервіси і соціальні мережі, вони істотно відстають від конкурентів.

Мобільні співробітники і BYOD - ще одна сучасна тенденція, завдяки якій підвищується кофморт, доступність і мобільність співробітника. У зв'язку з цим Cisco спрямовує свою діяльність на чотири основні напрямки - це нові мобільне, соціальне, візуальне, віртуальне простору для спільної роботи.

|