Menu

Київський форум Cisco Connect перенесено на 15-16 травня

Компанія Cisco вирішила перенести київський форум Cisco Connect на 15-16 травня 2014 року. Захід відбудеться у виставковому центрі «Київекспоплаза».

Киевский форум Cisco Connect перенесен на 15–16 мая

Крім того, до 30 квітня продовжено термін пільгової реєстрації. Скориставшись нею, можна заощадити 35 % вартості квитка.

У програмі київського форуму Cisco Connect заплановано кілька десятків різноманітних доповідей, сесій та презентацій. Слід зазначити, що в її формуванні змогли прийняти участь всі бажаючі, проголосувавши за відповідні теми на сайті конференції. Це дозволило зробити програму майбутнього заходу максимально актуальною і відібрати теми, які найбільше цікавлять цільову аудиторію.

Найбільший інтерес, як і слід було очікувати, викликають питання, пов'язані з мобільністю, побудовою і роботою бездротових мереж, а також з безпекою інформаційних систем. Разом з тим українських фахівців цікавлять нові рішення Cisco і приклади їх застосування. Всього ж на київському форумі Cisco Connect - 2014 планується розглянути близько півсотні тим по шести ключових напрямах:

  • Марштуризация і комутація
  • ЦОД і віртуалізація
  • Уніфіковані комунікації та спільна робота
  • Інформаційна безпека
  • Рішення для операторів зв'язку
  • Програмно-керовані мережі (SDN)

Крім цього, буде проведена сесія спонсорів. Гостей конференції чекають також футурологічні замальовки від провідних експертів Cisco і майстер-класи співробітників сервісного підрозділу компанії Cisco.

Всі бажаючі можуть скласти в особистому кабінеті персоналізовану програму лекцій і демонстрацій. Крім того, в ході форуму гості отримають інтерактивну карту, яка стане своєрідним гідом по Cisco Connect і основою індивідуальних планів роботи на конференції.

З детальною програмою головного ІКТ-заходи року в Україні можна ознайомитися на сторінці Cisco Connect.

Додатково Віджет від SocialMart
лучше всех смотреть онлайн бесплатно все серии
|