Logitech і перша лазерна миша
Швейцарський виробник комп'ютерної периферії Logitech в 2004 році повідомив про випуск нової моделі миші, в якій вперше у світі були застосовані лазерні сенсори. Сьогодні Logitech представила на світовому ринку вже більше 40 унікальних моделей мишей і клавіатур, які працюють з використанням лазерної технології.
Комп'ютерна миша змінювалася і прогресувала з моменту її винаходу. Спочатку вона була механічною, трансформувалася в оптичну було вдосконалено до лазерного варіанти оптичної миші. Сьогодні вже складно уявити світ без лазерних девайсів.
Лазерні технології відкрили для користувачів неймовірну кількість нових можливостей. Наприклад, використання лазера дало змогу забезпечити роботу пристрою на величезному числі поверхонь. При цьому чутливість сенсорів була збільшена в 20 разів у порівнянні з традиційною LED-технологією.
Лазерна технологія Darkfield Laser Sensor забезпечує плавне і точне керуванням курсором там, де оптичні і стандартні лазерні миші не можуть впоратися, наприклад, на скляному столі, товщина якого становить 4 мм і інших блискучих поверхнях. Оптичні лазерні миші навчилися працювати на будь-якій поверхні і стали стійкими до забруднень, що ще десять років тому здавалося неймовірним. Лазерне випромінювання комп'ютерних мишей практично невидиме для людського ока і безпечно для нього. Сьогодні, лазерна миша є найбільш точним і незамінним маніпулятором на сучасному ринку.
Система відстеження пересувань миші на основі використання лазерного променя була розроблена інженерами Logitech спільно з фахівцями компанії Agilent Technologies. Перший в світі лазерний «гризун» Logitech MX1000 з'явився на полицях спеціалізованих магазинів в США і Європі за ціною близько $80 і поклав початок нової технологічної ери.
Крім можливості працювати на будь-якій поверхні, лазерна миша порівняно з іншими оптичними аналогами також має такі переваги як точність, мінімалізм в дизайні і швидкість. Точність роботи миші залежить в першу чергу від якісного сенсора. Технологічний принцип лазерної миші останнього покоління полягає в тому, що при русі маніпулятора сенсор, фотографуючи поверхню, аналізує її, а чіп у миші обчислює координати. Лазерне випромінювання дає можливість отримувати більш контрастні знімки поверхні, в результаті чого контролер працює точніше, ніж при використанні інших технологій. І сьогодні мишки з таким принципом роботи займають лідируючі позиції в практичності та якості користування, а також є незамінним девайсом для геймерів, особливого цінують швидкість та точність.
Компанія-творець першої у світі лазерної миші і сьогодні не перестає дивувати нововведеннями у сфері лазерних технологій, зводячи їх на новий рівень. Наприклад, одним з відомих маніпуляторів є Logitech Anywhere Mouse, яка оснащена лазерним датчиком нового покоління. В системі високоточною лазерної миші, володіє граничним роздільною здатністю в 3200 точок на дюйм, сенсор здатний розпізнавати зображення поверхні зі швидкістю до 6,4 мп в секунду, що забезпечує можливість роботи при швидкості переміщення миші до 1,65 м/с. З кожним роком Logitech задіює нові підходи до використання лазерних технологій у своїй продукції і успішно розвиває створену методику, випускаючи інноваційні, високоточні і практичні пристрої.
Перша лазерна миша дійсно встановила новий стандарт продуктивності подібних маніпуляторів і її поява по праву почали називати «мишачою революцією у сфері лазерних технологій».
Додатково Віджет від SocialMart